O mnie

Witaj gościu miły!

Poniżej możesz zapoznać się z krótką historią Lemura. Jednak jeśli już trafiłeś na tą stronę to wiesz czym interesuje się Lemur i prawdopodobnie masz podobne zainteresowania. Rozgość się więc wygodnie i miłej lektury!

Lemur powstał gdzieś w odległych Chinach, skąd trafił do sklepiku z zabawkami w warszawskim ZOO. Siedząc sobie wśród innych lemurów pewnego dnia został kupiony i zabrany, niedaleko, bo pod Warszawę. Podróże i ciekawość świata ma niejako w genach, to też usiedzieć w miejscu długo nie potrafi. Ponieważ jego przeszłość jest transkontynentalna, teraz chce poznać to, co ma najbliżej- kraj, w którym mieszka. Dlatego też wymyślił, że swoją ciekawość zaspokajać będzie poprzez podróże po Polsce, pokazując jej piękno i ciekawostki. Zachęcając tym samym innych do podobnych wycieczek i prawdopodobnych odkryć:) Przydomka „podróżnik” nie trzeba więc tłumaczyć. Opiekunem Lemura jest Asia Pińkowska

Projekt #zlemuremprzezpolske zrodził się pięć lat temu w 2011 roku, do ostatecznego początku realizacji trochę dojrzewał. Nie mniej już jest i możecie podziwiać jego efekty!

Jeśli znasz miejsce, które warto odwiedzić lub Twoje miejsce zamieszkania jest niezwykłe, niecodzienne lub po prostu ‚fajne’ zaproś do niego Lemura!

Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi napisz do mnie! 

By być na bieżąco z lemurowymi przygodami, śledź lemurowego fanpage’a oraz instagrama (nick: lemurpodroznik)!

Z turystycznym pozdrowieniem! 

P.S. Wszystkie teksty i fotografie opublikowane na blogu http//www.zlemuremprzezpolske.wordpress.com chronione są prawem autorskim (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Nie wyrażam zgody na kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez wyraźnej mojej zgody. Jeśli chcesz wykorzystać zdjęcie Lemura, skontaktuj się ze mną mailowo.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s